5. Pursaklar Esnafları İstişare Toplantısı Yapıldı

Pursaklar Haber
Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezinde altıncısı düzenlenen Esnaflarla İstişare Toplantısına katılan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Pursaklar’da yaptığımız her işi istişare ile gerçekleştirdik. İlçemizin bugüne gelmesinde esnaf kardeşlerimizin katkısı çoktur” dedi.  


Pursaklar Belediyesi ile Pursaklar Esnafları Koruma ve Yaşatma Derneği (PURESDER) tarafından Abdurrahim Karakoç Kültür Merkezinde düzenlenen 6. Pursaklar Esnafları İstişare Toplantısı’na Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Cumhur İttifakı AK Parti Pursaklar Belediye Başkan Adayı Ayhan Yılmaz, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık, MHP Pursaklar İlçe Başkanı Gökhan Balcı, PURESDER Başkanı Adem Oruç, dernek yöneticileri ile çok sayıda esnaf katıldı. 

Çetin: “Esnaflarımızın katkılarıyla bugünlere geldik”
Toplantıda konuşan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “En fazla gayreti esnaf kardeşlerimize gösterdik. Pursaklar’da bir olduk, iri olduk. Belediye ve esnaf arasında sıkıntı yaşamamak için elimizden gelen özeni gösterdik” dedi. Pursaklar’ın bugüne gelmesinde esnafın büyük katkısı olduğuna vurgu yapan Başkan Selçuk Çetin, şunları söyledi: “15 yıl boyunca gece gündüz hizmet ettik. Bundan sonra da inşallah aynı şekilde Ayhan kardeşim inşallah çıtayı yükselterek devam edecektir. İlçemizin bugüne gelmesinde siz esnaf kardeşlerimin çok büyük emeği var. Birliktelikle ilçenin bütün eksiklerini giderdik, sorunlarını çözdük. Önemli olan insanlara hizmetkar olabilmek ve bunu ibadet aşkıyla yapabilmektir. Makamların imtihan olduğunun farkındayız. 31 Mart’ta Büyükşehir’de Özhaseki Başkanımız, Pursaklar’da da Ayhan kardeşimize Rabbim’den başarılar diliyorum.”

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*