Ahmet Şafak Konseri Yoğun İlgi Gördü

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediyesi’nin Ramazan Etkinlikleri kapsamında Emek Caddesinde sahne alan Ahmet Şafak binlerce hayranıyla buluşup Pursaklar’a unutulmaz anlar yaşattı. 

Pursaklar Belediyesi’nin Ramazan konserleri Sanatçı Ahmet Şafak’la final yaptı. Emek Cadde’sinde sahne alan Ahmet Şafak binlerce kişiye sevilen şarkı ve türkülerini okudu. Gece yarısına kadar devam eden konserde renkli anlar da yaşandı. Binlerce kişinin yanı sıra MHP Milletvekili Adayı Sadir Durmaz, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Pursaklar İlçe Başkanı Servet Türkayık, MHP Pursaklar İlçe Başkanı Uğur Atagün, belediye meclis üyeleri de katıldı. Konser öncesi hemşerilerine hitap eden Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Önemli olan birlik ve beraberliğimizdir. Bir olalım, iri olalım, diri olalım, kardeş olalım ve hep birlikte Türkiye olalım” dedi. MHP Milletvekili Adayı Sadir Durmuş da halka hitap ederek “PKK’ya, DAEŞ’e, YPG’ye terör örgütü diyemeyenler, Selahattin Demirtaş için sıraya girip af isteyenler bu ülkeyi yönetemezler. Pursaklar’da bu birlik ve beraberliği sağlayan Belediye Başkanımız Selçuk Çetin Beyefendiye çok teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle 24 Haziran’da birinci turda bu işi halledeceğiz” diye konuştu.

Ramazan ayında çeşitli etkinlikler düzenleyen Pursaklar Belediyesi son hafta Ahmet Şafak ile ilçe halkını buluşturdu. Birbirinden değerli sanatçıları ilçe sakinleriyle buluşturan Pursaklar Belediyesi, bu kez Sanatçı Ahmet Şafak’ı ağırladı. Hayranlarıyla buluşan Ahmet Şafak yaklaşık iki saat boyunca sahnede kaldı. Türkü ve şarkı söyleyen Şafak, “Bizlere bu güzel imkanı sağlayan, birlik ve beraberliğimizin en güzel örneğini gösteren Pursaklar Belediye Başkanımız Sayın Selçuk Çetin’e teşekkür ediyorum” diyerek duygularını ifade etti.

 

 

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*