Altınova Halkı Sesini Duyurmaya Çalıştı

Pursaklar Haber
Başkan Ertuğrul Çetin, halk meclisi toplantısının dokuzuncusunu Altınova mahallesinde gerçekleştirdi.


Mahalle Buluşmaları Halk Meclisi toplantısına Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Başkan Yardımcılar, birim müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.


Başkan Ertuğrul Çetin’in ilçe sakinleriyle buluştuğu Halk Meclisi toplantısı Altınova Mahallesi’nde yapıldı. Başkan Çetin’in; imardan, üst yapıya, çevre ve temizlikten ulaşıma kadar vatandaşlardan gelen soruları cevapladı.  Pursaklar’ın hizmet taleplerini yerinde tespit etmek, hızlı şekilde çözüme kavuşturmak, ilçe sakinleriyle kucaklaşmak ve ilçeyi birlikte yönetmek amacıyla düzenlenen Halk Meclisi’ne Altınova Mahallesi sakinleri yoğun ilgi gösterdi.


Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimizle beraber huzurlarınızdayız. Sorularınız, düşünceleriniz, fikirleriniz bizim için çok kıymetli. Her mahallemize ayrı ayrı projeler yaparak her mahallemizi birbirinden değerli kılmaya çalışıyoruz. Sizlere burada bir müjde vermek istiyorum. Altınova Mahallemize değer katacak olan Mahalle Konağını inşa edeceğiz. Bu konağın yeri ile ilgili kararı da sizlere sormak istiyoruz. Pursaklar Belediyesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. İlçemizi el birliği ile yöneterek Pursaklar’ı daha güzel günlere taşıyacağız’’ dedi.


Vatandaşlarının taleplerini tek tek dinleyen Başkan Ertuğrul Çetin, kendisine yöneltilen soruları da cevaplamasının ardından Halk Meclisi toplantısı sona erdi.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*