ANFA 40 Taşınmazı Kiraya Veriyor

Pursaklar Haber
ANFA Genel Müdürlüğü, şehrin muhtelif alanlarda bulunan; çay bahçeleri, halı sahalar, kafeler, büfeler, dükkânlar, futbol ve basketbol sahalarının kiralama ihalesini, 15-16 Nisan 2021 tarihlerinde saat 14.00’da gerçekleştirecek.

Şeffaf belediyecilik anlayışı ile ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak ihale, açık artırma yöntemi ile yapılacaktır.

ANFA Genel Müdürlüğü tarafından, Kuzey Yıldızı Rekreasyon Alanı’nda 20, Harikalar Diyarı Rekreasyon Alanı’nda 8, Mogan Gölü Rekreasyon Alanı’nda 5, Anafartalar Çarşısı ve Ankara’nın muhtelif bölgelerinde birçok yerde bulunan mekânların, 15-16 Nisan 2021 tarihlerinde yapılacak olan ihaleler ile kiralanması sağlanacak.

ANFA Genel Müdürlüğü, Kuzey Yıldızı Alanı’nda 20, Harikalar Diyarı Alanı’nda 8, Mogan Gölü Alanı’nda ise 5 iş yeri başta olmak üzere Anafartalar Çarşısı, Kocabeyoğlu Pasajı, Bahçelievler Semt Hali, Hacıbayram Mahallesi, Pursaklar Avrupa Birliği Park Alanı, Dikmen 1. Etap ile Ragıp Tüzün Caddesi’nde bulunan gayrimenkuller için 15 ve 16 Nisan tarihlerinde kiralama ihalesine çıkacak.

İş yerlerini kiralamak için talepte bulunan istekliler, ihale dokümanını ANFA Ankara Altınpark İşletmeleri Limited Şirketi Satınalma Müdürlüğüne gelerek inceleyebilecek.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*