Ayyıldız PTT Şubesi Yeni Yerinde Açıldı

Pursaklar Haber
Yaklaşık bir yıl önce iddialara göre yüksek kira bedelinden dolayı kapanan Pursaklar Ayyıldız PTT şubesi sonunda yeni yerinde hizmete başladı. Ayyıldız PTT şubesi uzun süredir mobil otobüs şube ile hizmet vermekteydi.

Ayyıldız mahallesinde uzun yıllardır hizmet veren Ayyıldız PTT Şubesi geçen sene birden kapandı. Sonra çıkan haberler ve iddialara göre PTT şubesinin bulunduğu dükkan sahibinin yüksek kira bedeli istemesi bu kapanmanın sebebi olarak gösterildi. Sonralarda vatandaş mağdur olmasın diye mobil şube ile haftanın belirlik günleri hizmet veren Ayyıldız PTT Şubesi sonunda yeni yerinde hizmete başladı. Daha önce Osman Bey Caddesi üzerine Ayyıldız Pazar yerine yakın konumda hizmet veren şubenin yeni adresi merkeze daha yakın. Adı her ne kadar Ayyıldız PTT Şubesi olsa da merkez de demek daha doğru olur.

Ayyıldız PTT Şubesi’nin yeni yeri Yunus Emre Caddesi üzerinde Duru Tıp Merkezi karşısında. Pursaklar Merkez’den Ayyıldız’a çıkarken sağ taraf da kalıyor.Vatandaşlar ise bu durumu oldukça tepkili. Ayyıldız oturan birinin oraya gitmesi için dolmuşa binmesi gerektiğini dile getiren vatandaşlar, dolmuşa bindikten sonra diğer PTT şubelerine gitmeleriyle hiç bir farkı olmadığını dile getirdiler.

Uzun Süre Hizmet Veren Ayyıldız Mobil PTT
PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*