Bakan Kasapoğlu Pursaklar’da

Pursaklar Haber
Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu beraberindeki heyet ile birlikte Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’i makamında ziyaret ederek Belediye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Ertuğrul Çetin, ilçede spora yönelik yapılan çalışmalar ve gençlik merkezleri hakkında Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na bilgi verdi. Bakan Kasapoğlu gençlik ve spora yönelik çalışmalar konusunda açıklamalarda bulundu.


‘’Pursaklar’a iki tane daha Gençlik Merkezi kazandırmayı hedefliyoruz.’’


Bakan Kasapoğlu yaptığı açıklamada, “Pursaklar’a iki tane daha gençlik merkezi kazandırmayı hedefliyoruz. İnşaatı devam eden çok amaçlı spor tesisinin de bir an önce bitirilmesi için bakanlık olarak gayret göstereceğiz. Sporu sadece futboldan ibaret saymıyoruz. Tüm branşlarıyla ülkemizin her yerinde sporu yaygınlaştıracağız” diye konuştu.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ilçeye bir tane gençlik merkezinin kazandırıldığına dikkat çeken Ertuğrul Çetin, ’’ Öncelikle Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu belediyemizi ziyaret etti. Kendisini ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. Sayın Bakanımızdan spor tesisi için güzel bir müjde aldık. Yapımı devam eden çok amaçlı bir spor tesisinin tamamlanacağı ve iki tane Gençlik Merkezi’nin ilçemize kazandıracaklarını ifade ettiler. Bu tesis ve gençlik merkezleri Pursaklar için kazanç olacak. Bakanımıza vermiş olduğu spor tesisi müjdesi için ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*