Bayanların Bowling Keyfi

Pursaklar Haber




Pursaklar Belediyesi hanım evlerindeki çocuk gelişimi, pastacılık, ahşap boyama, örgü, çini ve takı kurslarına katılan kadınlar Anteras’ta bowling oynayıp stres attı.

Belediyenin hanım evlerindeki kurslardan faydalanan kadınlar, arta kalan zamanlarını gezi ve eğlence ile değerlendirdi. Birçok kursun yer aldığı hanım evlerinde, kursiyerler için kültür ve eğlence gezileri de düzenlenmeye devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen gezi programı kapsamında Etlik Antares’e götürülen kadınlar, buradaki birçok aktiviteden faydalandı.

Oyun salonlarında bowling oynayarak eğlencenin keyfini çıkartan kadınlar, yorgunluklarını ise Ankara’nın yöresel lezzetlerini tattıkları yemekte attı. Atneras’ı ilk defa gezen kadınlar ise Ankara’nın güzelliklerini keşfetmenin mutluluğunu yaşadı. Belediyenin bu tür hizmetler vermesinin kendileri için önemli olduğunu belirten hanımlar, “Pursaklar Belediyesi sayesinde birçok geziye katılıp Ankara’nın güzelliklerini keşfediyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Bize değer veriyorlar, çok mutluyuz” diyerek duygularını ifade etti.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri




İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*