Büyük Çankırılılar Buluşması Yapıldı

Pursaklar Haber
Özhaseki, Pursaklar Belediyesi Selçuklu Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen “Büyük Çankırı Buluşması Birlik ve Beraberlik Gecesi’ne katıldı.

Burada bir konuşma yapan Özhaseki, Ankara için çok sayıda projelerinin olduğunu belirterek, 31 Mart akşamından sonra 5 yıl boyunca gece gündüz demeden hizmet için çalışacağını ifade etti.

PURSAKLAR’A METRO

” Kızılay’dan başlayarak AKM’ye doğru devam eden 3 bin 300 metrelik alanda çalışma devam ediyor, oradan Keçiören’e kadar da geliyor. Sonra bu hat, havaalanına bağlanacak. Bu işleri Ulaştırma Bakanlığı yapacak. Bizim Ulaştırma Bakanıyla gidip, oturup, bunu konuşma ve Cumhurbaşkanımıza derdimizi anlatma imkanımız var. Her gün Cumhurbaşkanı’na laf söyleyenler, elini sıkmamak için arka taraftan dolaşanlar, Külliye’yi dillerine dolayıp durmadan ‘altın klozet’ diye yalan söyleyenler, nasıl gidip de ‘Efendim şuraya bir raylı sistem’ diyecekler.”

Programa, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, AK Parti Pursaklar Belediye Başkan adayı Ayhan Yılmaz, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Çankırı Dernekler Federasyonu Başkanı Adem Can’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*