Düğünler Denetim Altında

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediyesi, müşterilerine kapılarını açan düğün salonlarını hem denetliyor hem de dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyor. 
 
Pursaklar’da düğün salonları yeni tip Koronavirüs tedbirleri kapsamında kontrollü şekilde hizmet vermeye başladı. Koronavirüs ile mücadele kapsamında ilçede faaliyet gösteren düğün salonları, İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge doğrultusunda dezenfekte edilmesinin ardından Zabıta Müdürlüğü ekiplerince, düğün salonları sıkı bir şekilde denetlendi.
Ekipler tarafından denetlenen düğün salonlarının işletmecileri ve çalışanları, İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeyle belirlenen kurallara eksiksiz uyularak vatandaşlara hizmet vermeleri hususunda uyarıldı.
Denetimlerde işletme sahiplerine; temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulması, misafirlerin girişinde mutlaka ateş ölçümlerinin yapılması, her masada kolonya bulundurulması, oturma düzeninin masalar arası en az 1,5 metre, takı merasiminin mekânın uygun bir yerinde bulundurulacak sandık vb. toplama kutusuna konulması hususlarında uyarılarda bulunuldu.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*