Her Mahalleye Basketbol Sahası

Pursaklar Haber
Gençlerin ve çocukların daha modern koşullarda basketbol oynayıp gönüllerince eğlenebileceği ‘‘Mini Basketbol Sahası’’ projesi belediye tarafından hayata geçirildi.


Sosyal, kültürel, her türlü üstyapı ve çevre düzenleme çalışmalarının yanında spora yönelik yatırımlar yapan, her gün yeni bir projeyi hayata geçiren Pursaklar Belediyesi, çocukların arkadaşları ile keyifli vakit geçirebileceği ‘‘Mini Basketbol Sahası’’ yapım çalışmalarına hız verdi.
Pursaklar Belediyesi tarafından Altınova Mahallesi ve Saray Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan mini basketbol sahaları ile çocukların trafiğe açık alanlarda vakit geçirmek yerine, daha güvenli ortamlarda sportif aktivitelerini yapmalarına olanak sağlanıyor.
Belediye ayrıca çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutarak, güçlü, zinde, dinamik ve sağlıklı düşünebilen nesiller olarak yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, ilçe genelinde her mahalleye basketbol sahası inşa ederek, sporun ve sporcunun yanında olmaya devam ediyor.
Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, yapımı tamamlanan Mini Basketbol Sahası’ndaki denetimlerinin ardından çocuklarla gazozuna basket oynadı.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*