Kadınlar Arapça Kursunu Tamamladılar

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediyesi Ayyıldız Hanım Evindeki çok sayıda kadın 160 saatlik eğitimlerini başarıyla tamamlayarak Arapça 1 sertifikalarını aldı.

Ayyıldız Hanım Evindeki 160 saatlik Arapça kursuna katılan kadınlar büyük gayretlerle kursu tamamlayıp emeklerinin karşılığını aldı. İlk kursu başarıyla tamamlayan kadınlar için mini sertifika töreni düzenledi. Törenle sertifika alan kursiyerler, yeni bir dil öğrenmenin mutluluğu içinde olduklarını belirterek “Bir dil bir insandır. Kendimizi ifade edebilecek şekilde yeni diller öğrenmek zenginliktir. Burada sunulan İngilizce, Arapça, Osmanlıca gibi çok sayıda dil kursu ile kendimizi geliştiriyoruz. Bizlere bu imkanı sunan Belediye Başkanımız Sayın Selçuk Çetin ve ekibine teşekkür ediyoruz” diyerek duygularını ifade etti.

Eğitimden kültüre, sağlıktan spora birçok alanda hizmet veren Pursaklar Belediyesi Hanım Evleri, Halk Eğitim Merkeziyle birlikte eğitim seferberliğini sürdürüyor. Bugüne kadar binlerce kadın mesleki eğitim alarak sertifika sahibi oldu.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*