Mustafa Onat Yeniden Aday

Pursaklar Haber
Merkez Mahallesi Muhtarı Mustafa Onat 2019 yerel seçimlerde yeniden aday olacağını açıkladı. Pursaklar’ın en büyük mahallelerinden birisi olan Merkez Mahallesi’nin Muhtarı Mustafa Onat 2019 Yerel Seçimleri’nde de muhtarlık için aday olduğunu açıkladı.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan ONAT şu sözlere yer verdi;

NEDEN TEKRAR MUHTAR ADAYI OLDUM ?

DEĞERLİ GÖNÜL DOSTLARIM
BU İŞ İNANÇ İŞİDİR BU İŞ GÖNÜL İŞİDİR BU İŞ HEYACAN İŞİDİR BU İŞ CESARET İŞİDİR BU İŞ BİRLİK BERABERLİK İŞİDİR EKİBİMDEKİ AKLI SELİM İNSANLARLA YENİDEN GÜZEL ŞEYLER YAPACAĞIMIZA İNANDIĞIMIZ YEP YENİ YÜZLER YENİ BİR HEYECAN PURSAKLAR MERKEZ MAHALLESİNDE BİR DEĞİŞİME İMZA ATTIK. YENİ BİR HEYECAN OLMA ADINA BU YOLA YENİDEN ÇIKIYORUZ MAHALLEMİZİN HER CADDESİNİN SOKAĞININ İHTİYAÇ VE İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA BELEDİYEMİZ VE DİĞER KURUM VE KURULUŞLARIMIZLA İSTİŞARE İÇERİSİNDE MAHALLEMİZE YAPILACAK PLAN VE PROJELERLE DAHA GÜZEL TEMİZ VE BAKIMLI BİR MERKEZ MAHALLESİ OLMAK ADINA HEP BİRLİKTE EL ELE SAYGI VE SEVGİ İÇERİSİNDE YAŞAMAYA VESİLE OLMAK İÇİN HALKA HİZMET HAKKA HİZMETİR ANLAYIŞI BENİM ÖZÜMDE ÖNEMLİ BİR KRİTER OLMUŞTUR DESTEK SİZLERDEN TAKTİR CENABİ ALLAH’TAN DİYEREK TEKRAR MUHTAR ADAYI OLDUM BU ANLAYIŞLA ÖNÜMÜZDEKİ 31 MART 2019 YEREL SEÇİMLERİNİN ÜLKEMİZE MİLLETİMİZE MERKEZ MAHALLEMİZE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI CENABI ALLAH’TAN DİLİYORUM BU YOLDA BİZLERİ YANLIZ BIRAKMAYACAĞINIZDAN EMİNİM YENİ HEYECANLARLA YENİ GÜZELLİKLERLE YENİ YÜZLERLE MERKEZ MAHALLEMİZİ HEP BİRLİKTE SEVGİYLE SAYGIYLA KUCAKLAMAK DİLEĞİYLE DEĞERLİ SEÇMENLERİM GÜLERYÜZLÜ VATANDAŞLARIM SEVGİLİ HALKIM GÜZEL İNSANLAR SAĞLICAKLA KALIN ALLAHA EMANET OLUN.Pursaklar Merkez Mahallesi Muhtarınız ve Muhtar adayınız Mustafa ONAT Oyunu ONA AT Mahalleyi Hizmetle dONAT…

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
1 yorum

  1. Muhtarımızdan son derece memnunuz tekrar dan aday olmasına sevindik. Mahalleliye elinden gelenden fazlasıyla yardımcı olur insancıldır girişkendir yardımseverdir. Babam aday olsa oyumuz Mustafa ONAT’a dır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*