Nezaket Okulları Bahar Şenliğinde Buluştu

Pursaklar Haber
Türkiye’nin ilk ve tek projesi olan Pursaklar Belediyesi Nezaket Okulu öğrencilerinin yıl sonu etkinlikleri kapsamında düzenlediği balon şenliği renkli anlara sahne oldu. Minikleri Başkan Selçuk Çetin de yalnız bırakmadı.

Pusaklar Tebessüm Parkında keyifli bir gün geçiren Nezaket Okulu öğrencileri rengarenk balonları gökyüzüne bırakıp eğlencenin tadını çıkardı. Güneşli havada minikleri doğa ile buluşturan Nezaket Okulu öğretmeleri ile veliler gün boyu doyasıya eğlendi. Minikler balon uçurup parkta eğlenirken, veliler de çuval ve yoğurt yeme yarışmasıyla renkli anlar oluşturdu. Yarışmalarda başarılı olanlar yemek ile ödüllendirildi. Etkinlikte öğrencileri ve hemşerilerini yalnız bırakmayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, miniklerle vakit geçirip velilerle sohbet etti. Nezaket Okulunun önemini anlatan Başkan Selçuk Çetin “Nezaket Okullarımız Türkiye’nin ilk ve tek projesidir. 4 ila 6 yaş arasındaki çocuklarımıza 2011’den beri adab-ı muaşeret eğitimi veriyoruz. Binlerce yavrumuz burada eğitim aldı. Hepsine başarılar diliyorum. Bize güvenerek çocuklarını teslim eden kıymetli hemşerilerime de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinliğin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Selçuk Çetin, Nezaket Okullarının şube sayısının her geçen yıl daha da arttığını ve bunun devam edeceğini belirtti. Hizmetlerden memnun kalan veliler ve Başkan Çetin’e teşekkür etti.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*