Öğretmenler Günü Coşku İle Kutlandı

Pursaklar Haber
24 Kasım Öğretmenler Günü, Pursaklar Belediyesi tarafından organize edilen dans gösterisi ile Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesinde coşkuyla kutlandı. 
 
Pursaklar Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesinde Demiurk Sanat Topluluğu tarafından muhteşem bir dans gösterisi düzenlendi.


Kutlama programına İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil başta olmak üzere öğretmenler katılım sağladı.

‘‘Geleceğimizin mimarı kıymetli öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum”
Günün anlam ve önemine binaen bir konuşma yapan Başkan Ertuğrul Çetin; “İlçemizdeki öğretmenlerimiz onuruna gerçekleştirmiş olduğumuz özel programda Demiurk Sanat Topluluğu’nun Asya’dan Anadolu’ya Dans gösterisi muhteşemdi. Belediye olarak eğitime ve eğitimcilere olan desteğimizi kesintisiz olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle geçmiş ile gelecek arasında köprü görevi üstlenen, geleceğimizin mimarı kıymetli öğretmenlerimizin, öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.
 
Birbirinden etkileyici dans gösterileri ile izleyenleri kendine hayran bırakan Demiurk Sanat Topluluğu, öğretmenlerden de tam not aldı.
Kutlama programının ardından Başkan Ertuğrul Çetin, Belediye bünyesinde hizmet veren öğretmenleri, yemekte ağırlayarak çiçek hediye etti.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*