Pursaklar 2022 Bütçesi Onaylandı

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediyesi’nin 2022 Yılı Bütçesi, İlçe Belediye Meclisi’nde oy birliği ile kabul edildi.

Gündem maddelerinin okunması ile başlayan toplantıda, 2022 yılı Pursaklar Belediye Meclisi’nin Ekim ayı performans programı ve bütçe görüşmeleri yapıldı.

Pursaklar Belediyesi Meclisi Ekim Ayı olağan toplantısında ilçe vizyonuna uygun olarak üst yapıdan temizliğe, spordan eğitime kültürel projelerden yeşil alanlara gelecek yıla dair hizmet ve yatırımların yer aldığı 2022 Mali Yılı Mali Bütçesi görüşüldü.

Bütçe görüşmelerine Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin ve meclis üyelerinin katılımı ile belediye meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda tüm maddeler teker teker görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.

‘‘2022 YILINDA PURSAKLAR’A YAKIŞIR YENİ VİZYONİST PROJELERİ SUNMAYI PLANLIYORUZ’’

2021 yılında Ankara’da en çok yatırım yapan ikinci belediye olduklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; “Çevre, sanat, aile, eğitim, spor, sağlık gibi birbirinden farklı birçok alandaki faaliyetlerimizle 7’den 77’ye tüm hemşehrilerimize dokunuyoruz. Bu doğrultuda hareket ederek ilçemize marka değeri olan projeleri kazandırdık. 2022 Yılı bütçemizde de hazırlanmasında tüm birimlerimizin yatırım hedeflerini mali disiplin çerçevesinde en üst düzeyde belirleyerek Pursaklar’a yakışır yeni vizyonist projeleri sunmayı planlıyoruz. Bütçe çalışmalarında yoğun mesai harcayan Meclis üyelerimize ve bürokrat arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hayırlı hizmetlere vesile olsun” dedi.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*