Pursaklar Belediye Başkanı Adayı Ayhan Yılmaz İddiası Ortalığı Karıştırdı

Pursaklar Haber
Ak Parti Pursaklar Belediye Başkanı Adayının Ayhan Yılmaz olduğu iddiası gündeme bomba gibi düştü. Aslında sosyal medyada dolanan bir listede Ankara’nın bütün ilçelerinin adayları açıklanmıştı. Listede Pursaklar için Ayhan Yılmaz adı vardı.

 

İddia dün akşam saatlerinde sosyal medya da çığ gibi yayıldı. Pursaklar’da yayın yapan sosyal medya hesapları da haberi hızlı bir şekilde paylaşarak halka duyurdu. Aynı zamanda Ak Parti Pursaklar Belediye Başkanı Aday Adaylarından birisinin de Ayhan abime başarılar şeklinde bir paylaşım yapması iddiaları güçlendirdi.

Olayın ardından kısa bir süre geçtikten sonra bazı hesaplardan ve resmi hesaplardan konu ile ilgili yalanlamalar yayıldı. Ak Parti Pursaklar İlçe Başkanlığı yaptığı resmi açıklamada bu haberin asılsız olduğunu ve asıl adayın 24 Kasım Cumartesi günü ilan edileceğini duyurdu.

Bu gelişmelerin ardından gözler 24 Kasım Cumartesi gününe çevrildi. Şimdi tüm Pursaklar ve Ankara’nın diğer ilçelerinde yaşayan vatandaşlar yapılacak resmi açıklamayı bekliyor.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*