Pursaklar Belediye Spor Sezon Sonu Yemeğinde Buluştu

Pursaklar Haber
Pursaklar Bld. Spor 2017-2018 Sezonun Son Yemeğinde Bir Araya Geldi. Ligi 32 puanla 8. Sırada tamlayan takımımız, ligin bitimine 6 hafta kala yapmış olduğu teknik direktör değişikliği ile göreve getirilen Mücahit Öztürk ile oynamış olduğu 6 maçın 5’inde galip gelmesini bildi.

Bugün, Tebessüm Şehrimizin Mimarı Pursaklar Belediye Başkanımız Sn. Selçuk Çetin, Pursaklar Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Servet Türkayık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kulüp Başkanımız Sn. Halil Turhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Teknik kadro ve sporcuların katılımları ile gerçekleştirilen sezonun son yemeğinde bir araya geldiler.

Belediye Başkanımız Sn. Selçuk Çetine, Kulüp Başkanımız Sn. Halil Turhan’ın takdim ettiği tablo ile Avrupa Dünya Olimpiyat Şampiyonu İşitme Engelliler Futbol Milli Takımı ile aynı zamanda Pursaklar Bld Spor Teknik Direktörü Mücahit Öztürk ‘ün takdim ettiği Milli Takım forması sonrasında, bizlerin her daim yanında olan ve en büyük destekçimiz olan Belediye Başkanımıza teşekkür konuşmaları ile program son buldu.

Yılın son yemeğine teşrif eden Pursaklar Belediye Başkanımız Sn. Selçuk Çetin, Pursaklar Ak Parti İlçe Başkanı Sn. Servet Türkayık ve Yönetim Kurulu Üyeleri,  Kulüp Başkanımız Sn. Halil Turhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Teknik kadro ve sporcularımıza şükranlarımızı sunarız.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*