Pursaklar Belediyesi Gıda Yardımları

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki Tebessüm Çarşısı ilçedeki ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Geleneği bozmayan Tebessüm Çarşısı bu Ramazan ayında da bin 150 aileye gıda kolisi hediye etti.

Her yıl binlerce ihtiyaç sahibi aileye gıdadan giyeceğe, mobilyadan beyaz eşyaya hemen her alanda yardım elini uzan Tebessüm Çarşısı yüzleri güldürmeye devam ediyor. Titiz bir çalışma ile tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere her sene kıyafet yardımı, bayramlık hediye ve gıda yardımını düzenli olarak yapan Tebessüm Çarşısı, yeni tasarımlarıyla da mutluluk veren Ramazan Gıda Kolilerini dağıtmaya başladı. Gıda kolilerinin içerisinde; zeytin, beyaz peynir, salça, makarna, sıvı yağ, reçel, helva, çay gibi çok sayıda gıda malzemesi bulunuyor.

Amaçlarının ihtiyaç sahibi ailelerin de diğerleri gibi tebessüm etmesini sağlamak olduğunu belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Mübarek Ramazan ayındayız. İstiyoruz ki bütün hemşerilerim mutlu, huzurlu bir Ramazan geçirsin. Bizler belediye olarak her zaman hemşerilerimizin hizmetinde ve yanındayız. Tespit ettiğimiz ailelerin gıda paketlerini personelimiz evlerine kadar götürerek kendilerine teslim ediyor” dedi. Gıda paketlerinin dağıtımında hassas davranıldığını hatırlatan Başkan Çetin “Bazı ihtiyaç sahibi hemşerilerimiz de kendilerine verilen randevu saatinde gelip Tebessüm Çarşımızdan hediyelerini alıyor. Burada hemşerilerimizin birbirleri ile karşılaşmamasına özen gösteriyoruz. Böylece hemşerilerimizin de gururları incinmemiş oluyor” değerlendirmesinde bulundu. Belediyenin ikramlarıyla yüzleri gülen ilçe sakinleri, kendilerini yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Selçuk Çetin ve ekibine teşekkür ederek memnuniyetlerini belirtti.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*