Pursaklar Belediyesi Orman Yangınları İle Mücadeleye Katıldı

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediyesi, Osmaniye, Muğla, Manavgat, Milas’ta birçok farklı noktada devam eden orman yangınları ile mücadele etmek için görevli tüm ekipleri ile çalışmalara destek olmaya devam ediyor.
 
Pursaklar Belediyesi ülkenin birçok farklı noktasında birbiri ardına çıkarak kısa sürede yerleşim yerlerine ve geniş alanlara yayılan orman yangınlarını söndürmek amacı ile Osmaniye, Muğla, Manavgat, Milas’ta sürdürülen çalışmalara destek vermeye devam ediyor.


Pursaklar Belediyesi Veteriner Hekimliği ekipleri, yaralanan ve dumandan etkilenen çiftlik hayvanları, evcil hayvanlar ve yaban hayvanlarına ilk müdahalede bulunup gerekli tedavileri uygularken, Fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekipler de yol açma, yangın bölgesini temizleme ve soğutma gibi birçok çalışmaya destek veriyor. Park ve Bahçeleri Müdürlüğü ekipleri ile de yangın bölgelerine su tankerleri ile su taşıyarak desteğini sürdürmeye devam eden Pursaklar Belediyesi, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Mobil Aşevi ile de vatandaşlara ve yangınla mücadele eden kahramanların temel ihtiyaçlarını karşılayarak yaraları sarmaya çalışıyor.

kaynak:pursaklar.bel.tr

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*