Pursaklar Belediyesi WhatsApp İletişim Hattı

Pursaklar Haber
Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve bunu hizmete dönüştüren Pursaklar Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü, vatandaştan gelen istek ve önerileri telefon ve sosyal medyanın yanı sıra WhatsApp iletişim hattı üzerinden, daha hızlı cevaplayacak.

0530 301 7777 numaralı iletişim hattını akıllı telefonlarına kaydeden Pursaklar halkı, taleplerini, şikâyetlerini, önerilerini ve memnuniyetlerini anında belediyeye iletebilecek. Vatandaşa daha hızlı ve etkin hizmet sunmak için çalışmalarını sürdüren Pursaklar Belediyesi şimdi de WhatsApp iletişim hattını hizmete sundu. Pursaklar halkı, internetin olduğu her yerde Pursaklar Belediyesi ile bağlantı kurup taleplerine iletebilecek. Uygulamaya konan 0530 301 7777 numaralı WhatsApp hattı 7/24 aktif olacak. WhatsApp üzerinden belediyeye gelen talepler kısa sürede görevliler tarafından değerlendirmeye alınıp çözüm üretilecek. Böylelikle vatandaşlar belediyeye gelmeden istediği bilgilere kısa sürede ulaşma şansı yakalayacak.

Hemşerilerinden gelen talep ve önerileri ön planda tuttuklarını belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, “Sürekli hemşerilerimizle iç içeyiz, sürekli istişare halindeyiz. Belediye olarak teknolojiyi yakından takip edip hemşerilerimize kolaylık sağlamak için yeni projeleri hayata geçiriyoruz. Şimdi de WhatsApp iletişim hattımız ile hemşerilerimizden gelecek olan talep ve önerileri daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağız” dedi.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*