Pursaklar’da Bayram Hazırlığı

Pursaklar Haber
Arife günü ve Ramazan Bayramı süresince vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerini rahat ve temiz bir ortamda yapabilmeleri için Pursaklar Belediyesi personeli çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Pursaklar Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların bayram öncesi ve bayram boyunca yoğun olarak ziyaret ettiği yerler arasında gelen mezarlıklardaki kuru otların temizlenmesi, çiçeklerin sulanması ve mezarlık çevrelerinin düzenlemesini yaparak, çöplerden arındırdı. Mezarlıklar daha güzel bir görünüme sahip hale getirildi.

Camilerde Kapsamlı Temizlik

Ramazan Bayramında vatandaşlarımızın rahat bir şekilde ibadet edebilmesi için camiler ayrıntılı bir şekilde temizleniyor. Pursaklar Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yaptıkları çalışmalar kapsamında, cami içindeki halılar makinelerle süpürülüp yıkanırken, ayakkabılıklar, kapı, cam ve duvarları silip, minber temizliği de yapıldı.
 Yapılan çalışmalar hakkında birimlerden bilgi alan Ertuğrul Çetin, “Arife günü ve bayram süresi boyunca vatandaşlarımızın, cami de ibadetlerini ve mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve daha ferah bir ortamda gerçekleştirmeleri için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Pursaklar Halkı için gayretle çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*