Pursaklar’da Mehmetçiğe Destek Yürüyüşü Yapılacak

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Zeytin Dalı Harekatı ve Mehmetçiğe Destek Yürüyüşü 16 Şubat’ta Hicret Camii önünden başlayacak.

 

Pursaklar Belediyesi Afrin’de destan yazan Mehmetçiğe yürüyüşle destek verecek. “Bayrak Bizden, Katılım Sizden, Sefer Askerden, Zafer Allah’tan” sloganıyla Zeytin Dalı Harekatı ve Mehmetçiğe destek yürüyüşü düzenleyen Pursaklar Belediyesi, yürüyüşe katılım için ilçe sakinlerini Hicret Camii önüne davet etti. 16 Şubat’ta Cuma namazı çıkışı Hicret Camii önünde Kur’an tilaveti ile başlayacak olan yürüyüş Pursaklar Şehitliğinde son bulacak. Türkiye’nin haklı ve meşru harekatını sonuna kadar desteklediklerini belirten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Mehmetçiğimiz Zeytin Dalı Harekatı ile destan yazıyor. Sınırlarımızı terör tehdidinden korumak ve yıllardır misafir ettiğimiz mazlum Suriyelileri vatanlarına, topraklarına kavuşturmak için düzenlenen meşru harekatı sonuna kadar destekliyoruz” dedi.

 

Terör örgütlerinin silahlandırıldığı, ülkemizi tehdit ettiği bu süreçte herkesin devletin, hükümetin, Mehmetçiğin yanında olması gerektiğini vurgulayan Başkan Çetin “16 Şubat’ta bayrağımızı elimize alıp hemşerilerimizle birlikte Mehmetçiğimize destek yürüyüşü düzenleyeceğiz. Tüm hemşerilerimi bu yürüyüşe davet ediyorum. Gün birlik olma günüdür” diye konuştu.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*