Pursaklar’da Sokak Köpekleri Çocuklara Saldırdı

Pursaklar Haber
Pursaklar’da geçtiğimiz gece yaşanan olayda köpeklerin saldırısına uğrayan çocuklardan minik Görkem hastanelik oldu. Olay geçtiğimiz gece Mimar Sinan Mahallesi Danyıldız bölgesinde yaşandı.

Sahur için evden çıkıp dedelerinin evine gitmek isteyen iki kardeşe sokak köpekleri saldırdı. Abisi köpek saldırısından kaçarken minik Görkem kaçamadı. Köpeklerin arasında kalıp saldırısına mağruz kalan Görkem kanlar içinde hastaneye kaldırdı. Polise ve mahalle sakinlerinin müdahale etmesi ile olay yerinen uzaklaştırılan köpekler sonrasında Görkem’e ilk müdahale yapıldı. Daha sonra yoğun bakıma kaldırılan Görkemin vücudunun farklı noktalarında ıstırılmadan dolayı yaralar mevcut. Mahalle sakinleri sokak köpeklerinden rahatsız olduklarını ve bir türlü çözüm bulunamadığını dile getirdi.

HABERİN VİDEOSU

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
1 yorum

  1. Allah yardımcısı olsun çok geçmiş olsun ailesine sabır diliyorum. Pursaklar daki bu sorun en sonunda birini canından edecek şimdi bişey yapsan çok değerli hayvan severlerimiz ortalıgı yıkarlar ama insan hayatını tehlikeye sokan hayvanlara bi dur demesi lazım pursaklar belediyesinin.
    (bu köpekler gecen hafta cuma sabahı 33 adet tavugumu parçaladılar kümesin önünde tam bir vahşet ortamı vardı şimdi hayvan severlerin bu ortamı görseler ne söylerlerdi çok merak ediyorum ama bu sokak köpeklerine pursaklar belediyemiz bi çare bulması gerekiyor)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*