Pursaklar’da Sokak Köpekleri Öldürülüyor!

Pursaklar Haber
Geçtiğimiz günlerde Pursaklar Mimar Sinan Mahallesinde köpeklerin bir çocuğu hastanelik etmesinin ardından ilçede tuhaf olaylar olmaya devam ediyor. Olayın yaşanmasından bir gün sonra belediyeye ait hayvan toplama araçları ilçede bir çok noktada sokak köpeklerini toplamaya başladı. Dün akşam ise tarafımıza ulaşan bir habere göre sokaktaki köpekler birileri tarafından öldürülüyordu.

Pursaklar’da sokak köpeklerin bir çocuğa saldırmasından sonra belediye ve halk tedirgin. Vatandaş aynı durumun kendi başlarına gelmesinden korkuyor. Belediye ise bu duruma bir çözüm bulmak için çalışıyor. Pursaklar Belediyesi ilk çözüm olarak ilçede bir çok noktada sokak hayvanlarını toplayarak barınaklara götürdü.

KÖPEKLER ÖLDÜRÜLÜYOR

Dün akşam Pursaklar Saray’da kaydedilen video görüntülerinde köpeklerin acımasızca öldürüldüğü görüldü. Saray’da vatandaşların dikkatini çeken olayda sivil plakalı bir minibüs ile gezen 2 kişi köpekleri öldürüyordu. Vatandaşın tepki göstermesi ile panikleyen kişiler köpekleri öldürmediklerini sadece uyuttuklarını iddia ettiler. Ancak halkın baskısına daha fazla dayanamayınca araçlarına binerek olay yerinden uzaklaştırıldılar.

Bu şahıslar kimdir, neden böyle bir şey yapıyorlar şu an bilinmiyor. Ancak Pursaklar Haber olarak olayın takipçisiyiz. Bu konuyu kısa sürede aydınlatmaya çalışacağız.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*