Rüştü Biçer; “Pursaklar’a zaman kaybettirmeyeceğiz.”

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediye Meclisi aylık olağan toplantısını Belediye Başkanı Ayhan Yılmaz’ın istifa etmesi dolayısıyla Belediye Başkanı olmadan yaptı. Meclis Toplantısına Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Meclis Başkanı Meral Bozoğlu başkanlık yaptı.

Toplantıda söz alan Cumhur İttifakı MHP Pursaklar ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Rüştü Biçer; “Pursaklar’a zaman kaybettirmeyeceğiz” dedi.

Meclis toplantısında söz alan Cumhur İttifakı MHP Pursaklar ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Rüştü Biçer bir konuşma yaptı. 

Rüştü Biçer yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Malumunuz olduğu üzere bizler, 31 Mart Yerel yönetimler seçiminde Pursaklarlı hemşehrilerimizin oyları ile belediye başkanı olarak Ayhan Yılmaz ve meclis üyesi olarak da bizler seçildik.
Sayın başkanı seçim sürecinde tanıdık. Adaylığının ilk gününden seçim gününe kadar özverili, gayretli ve azimli çalışmalarını müşahede ettik. 

Ayhan Yılmaz Bey Cumhur ittifakının bir adayı olmanın nezaketini ve hassasiyetini özenle taşımış ve sahada hepimizle birlikte çalışmalarını sürdürmüştür.

Saygı ve sevgide asla kusur etmeyen, insanlarla samimi temas kurmaktan yüksünmeyen, eleştiriden incinmeyen, istişareye önem veren bir anlayışla seçimin zaferle sonuçlanmasında önemli bir rol almıştır.
Maalesef dün itibariyle kendisinin sağlık sorunları nedeniyle Belediye Başkanlığı görevinden istifa ettiğini tüm kamuoyuyla birlikte öğrenmiş bulunmaktayız.
Kendisine huzurunuzda çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Değerli arkadaşlar meclisin yapısı gereği Cumhur ittifakının 28 meclis üyesi ve millet ittifakının 3 meclis üyesi olarak burada bulunmaktayız. Kurumlarda devamlılık esastır, Belediye kanunun gereği yeni belediye başkanı bu meclisten yani aramızdan bir meclis üyesi belediye başkanı seçilecektir. 

Bilinmelidir ki seçilecek belediye başkanı cumhur ittifakının oyları ile seçilecektir. Ve Cumhur ittifakının belediye başkanı olacaktır. Bu süreci ittifak ruhuna uygun olarak sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Oyun büyüktür, ihmal ve inkâra gelecek yanı da kalmamıştır. İstiyorlar ki, bölünelim, dağılalım. Diliyorlar ki, birbirimize girip varlığımızı tüketelim. Bozguncuların faal olması tesadüfi görülmemelidir.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin temel tercihi Cumhur İttifakı’nın yaşaması ve yaşatılması doğrultusundadır.

Şunu herkes bilmelidir ki, Cumhur İttifakı dağılmadan hiçbir haine fırsat verilmeyecek, 

Puslu ortamlardan nemalanan siyaset karaborsacılarına aradıkları imkân ve şartları vermemek milli bir vazife olarak karşımızdadır.
Bu Oyunlar İlçemizde Pursaklar’ımız da oynanmaya çalışılmakta, 
Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı’na özenle ve önemle sahip çıkacağız bize verilen %73 oya biz meclis üyeleri olarak sahip çıkıp, hemşehrilerimize gece gündüz çalışarak hepimiz hizmet edeceğiz Pursaklar’ımıza zaman kaybettirmeyeceğiz hemşehrilerimizin hizmet taleplerine hızlı bir şekilde bu meclis karar verecektir bundan hiç şüphemiz yoktur. 

Hemşehrilerimizin de şüphesi olmasın. 
Bizlerden emin olsunlar bu düşüncelerle meclisimize çalışmalarında başarılar diliyor saygılarımı sunuyorum.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*