Şehit ve Gazi Çocukları Selçuk Çetin’e Misafir Oldu

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin ‘Vatan Evlatlarına Vefa’ projesi kapsamında Güney Doğu’dan gelen gazi ve şehit çocuklarını makamında ağırlayıp bağrına bastı.

Türkiye Gençlik Vakfı Pursaklar Şubesi (TÜGVA) ile Türkiye Gazi ve Şehit Aileleri Vakfı (TÜGŞAV) tarafından düzenlenen ‘Vatan Evlatlarına Vefa’ projesi kapsamında Güney Doğu’daki şehit ve gazi çocukları Pursaklar’ı ziyaret etti. Gençleri makamında ağırlayan Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, misafirleriyle yakından ilgilenip tek tek sohbet etti. Yaptığı konuşmada “Sizler vatan ve bayrak uğruna hayatını, uzuvlarını kaybederek şehitlik mertebesine ulaşan, gazilik unvanı elde eden kahraman babalarınızın yiğit evlatlarısınız. Bununla gurur duyun. Hepinizin gözlerinden öpüyorum” dedi.

Şehit ve gazilerin önemini anlatan Başkan Çetin, “İnşallah hepimiz vatanımız, bayrağımız ve milletimiz için hizmetkâr olmaya devam edeceğiz. Şehitlerimize ve gazilerimize minnettarız. Onları rahmetle, saygıyla ve minnetle anıyoruz. Sizlerin her zaman yanındayız. Tebessüm Şehri Pursaklar’dan ailelerinize selamlarımızı iletiyorum” diye konuştu. Ziyaretin ardından gençlere hediye veren Başkan Çetin günün anısına hatıra fotoğrafı çektirerek misafirlerini uğurladı. Ziyaretten memnun kalan şehit ve gazi çocukları da Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin’e teşekkür etti.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*