Selçuk Çetin Ramazan Bayramı Mesajı Yayınladı

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin Ramazan Bayramı mesajında “İslam aleminin, Türk milletinin birlik ve beraberlik içinde Ramazan Bayramını idrak etmesi” temennisinde bulundu.

Başkan Çetin, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Mesajında birlik beraberlik vurgusu yapan Başkan Selçuk Çetin “Hep birlikte Ramazan Bayramını idrak edeceğiz. Bayramlar birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek için güzel bir fırsattır. Bu mübarek günlerde katliama uğrayan Filistin’deki kardeşlerimiz için de dua edelim” ifadelerine yer verdi.
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, mesajında şunları kaydetti: “Milletimiz 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı dik durmuş, kardeşlik bilincini güçlendirmiş, muhabbet ve dayanışmayı pekiştirmiştir. 24 Haziran seçimlerine giderken birlik ve beraberliğimizi bozmak için fitne üreten iç ve dış mihraklara karşı daha da kenetleneceğiz. Hiç şüphesiz Ramazan ayında olduğu gibi Ramazan Bayramı da birlik beraberliği pekiştirmek,  paylaşmayı yaygınlaştırmak için önemli bir imkandır. Bayramlarda da gönül seferberliği ile ebedi kardeşliğimizi pekiştireceğiz. Bayramın coşkusunu, mutluluğunu tüm aile bireyleriyle, komşularımızla, hemşerilerimizle paylaşarak daha da anlamlı hale getirmeliyiz. Ramazan Bayramının güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ediyorum. Akraba, komşu, eş dost, şehit aileleri ve gazilerimizi, hasta ve ziyaret bekleyen kardeşlerimizi lütfen unutmayalım. Kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını açalım, hayır dualarını alalım. Herkesi tebessüm ettirelim. Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum.”

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*