Selçuk Çetin Yaşlıları Ziyaret Edip Hayır Duası Alıyor

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin 102 yaşındaki asırlık Mustafa Kükner başta olmak üzere ilçedeki ihtiyarları ziyaret edip moral verip ve hayır dualarını aldı.
Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, milletvekili adayları ve AK Parti İlçe Teşkilatı ile birlikte ilçedeki ihtiyarları evlerinde tek tek ziyaret edip hem onlara moral verdi hem de taleplerini dinledi. 

Yunus Emre Mahallesi’nde ikamet eden 102 yaşındaki Mustafa Kükner başta olmak üzere çok sayıda 100 yaşın üzerindeki ihtiyarı evinde ziyaret edip moral veren Başkan Çetin, bayram öncesi hemşerilerini sevindirmeye devam ediyor. İlçeyi karış karış gezen Başkan ve beraberindeki heyet, yeni doğan bebeklerden ihtiyarlara kadar toplumun her kesimiyle yakından ilgileniyor, ailelerin taleplerini alıp çözüm önerileri sunuyor. Belediyenin projeleri olan Hoş Geldin Küçük Hemşehrim, Sünnet Ziyareti, ev ziyaretleri, hasta ziyaretleri, esnaf ziyaretleri gibi bir dizi halkla ilişkiler faaliyeti yürüten Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin “Hemşerilerimizi ziyaret ettikçe, onların dertleriyle dertlendikçe, onlara hizmet ettikçe huzur buluyoruz. Bu nedenle sadece seçim dönemlerinde değil, sürekli hemşerilerimle iç içeyiz. Gece gündüz sahadayız. İhtiyarlarımızın hayır dualarını almak bizim için önemli” dedi.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*