Yol Yapım Çalışmalarına Hız Verildi

Pursaklar Haber
Pursaklar Belediyesi bahar mevsiminin gelmesiyle birlikte Pursaklar’daki yolları daha konforlu hale getirmek üzere çalışmalarına hız verdi.

Pursaklar Belediyesi’nin sorumluluk alanında bulunan sokaklarda kilitli parke yol, beton yol ve asfalt yol modelleri ile alternatif seçenekler üreten belediye ekipleri bu uygulama ile vatandaşın takdirini kazandı.

İlçe genelinde bozuk yol kalmamasına özen gösterdiklerini belirten Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Başımızda pandemi gibi bir illet olmasına ve tüm hayatı olumsuz etkilemesine rağmen belediye olarak bütün yükümlülüklerimizi aksatmadan yerine getiriyoruz. Yollarımızın kalitesini artırmak ve standardını yükseltmek adına yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Belirli bir program dahilinde Pursaklar’ın sokaklarını, ihtiyaç önceliğine göre tarayarak inceliyoruz. Yenilenmesi gereken yerleri en kısa süre içerisinde yenileyeceğiz. Hemşehrilerimizi mağdur değil memnun edeceğiz. Vatandaşlarımızın daha güzel şartlarda hayatlarını sürdürmelerine, kaliteli yaşam olanaklarına sahip olmaları adına gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Başkan Çetin, kısa süre içinde binlerce metrekare asfalt serimi ve kilit yol çalışması gerçekleştirildiğini, yeni yolların asfaltlandığını ve tüm sokaklarda yıpranan yolların en kısa sürede yenileneceğini açıkladı.

PAYLAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONLARI KULLANABİLİRSİNİZ
  •  
  •  
  •  

Pursaklar Haberleri
İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*